F a l s a a t i

Bilinmeyen  Şaman Falı  /  Tarot Falı  /  Falla ilgili iletişime geçmek istiyorum. / Konuşmalar

 


Bağlama büyüleri.Erkeği büyüyle bağlama kadını,kızı büyü ile bağlama yöntemleri tarifleri.

Eşek dili ile bağlama büyüsü.
Dil bağlama deyince dilini büyü ile bağlayarak konuşma yeteneğini köreltme akla gelmesin.Dili bağlanan kişi dilini bağlayan kişinin emrine girer,o ne derse yapar asla ona itaatsizlik edemez.O ne derse evet der kabul eder büyüyü yapan veya yaptıran kişinin karşısında her emrine itaat eden bir köle gibi olur ona ağzından hiç bir itiraz sözü çıkamaz.
Bu dil bağlama büyüsü için bir eşek dili alınır,üzerine Elem Tere keyf Suresi okunur. Dil haşlanır bir ekmeğe sürülerek istenilen kişiye yedirilir,bu sayede dili yiyen kişi itaatkar olur.

Sicim ile bağlama büyüsü.
Bir sicim alınır bu sicime kırkbir düğüm atılır.Her düğüm atılırken falanın dilini böyle bağladım denir.Sonra bu sicim dili bağlanması istenen kişinin geçeceği eşiğin altına saklanır.Dili bağlanacak kişi o eşikten geçince büyü etkisini gösterir o kişi büyüyü yapana itaatkar olur, ne dese itiraz edemez ,kabul eder ,büyüyü yaptıranın emrine girer.

Buğday ile dil bağlama büyüsü.
Kırk bir adet buğday tanesi alınır. Her bir buğday tanesinin üzerine bir defa besmele çekilir.Sonuçta kırkbir besmele çekilmiş buğday tanesi elde edilmiş olur.Bir tavuk bulunur,buğday taneleri birer birer tavuğa yedirilir.Taneleri verirken her tane için bir defa olmak üzere toplam kırkbir defa filanın dilini bağladım.Bir daha bana karşı gelmesin ,her dediğimi kabul etsin denir. Bu büyü kolay ve çokca denenip yapanların olumlu sonuç aldığı bir büyüdür.

Erkeği veya kadını bağlama büyüsü.
Bu büyü genellikle koca bağlama büyüsü olarak bilinir karısından başka kadınlarla ilişkisi olan erkeklere karşı kullanılıp son derece etkili sonuç veren bir büyüdür.Aynı zamanda kadın ve kızlara da karşı yapılır .Bağlanması istenen kişinin iç çamaşırından bir parça alınır,bu parça gece vakti eski bir mezara gömülür.Çamaşır parçası gömülürken filan kişi bu kabirde yatan ölü gibi benden başka kadınlar için ölü gibi olsun denir.Böylece o kişi büyüyü yapan kadından başka kadınlara ilgi duymaz.Duysa dahi ilşkiye giremez.Sadece büyüyü yaptıran kadınla ilişkiye girebilir.Bu büyü kadınlar için de böyledir kadın başka erkekleri ölü gibi görür onların yanında ölü gibi soğuk durur büyüyü yapan erkeğe ise şehvet duyar ondan başkasını gözü görmez.Bu büyü çok kolay fakat çok da etkili bir büyüdür.

Ara bozma,soğutma,sevgilileri,karı kocayı ayırma büyüsü.
Eskiden aktarlarda bulunan yılan suyu ile yapılan bu büyü yılan suyunun kolayca bulunmayışı sebebiyle fazla ilgi görmese de çok kolay bir büyü olması ve etkisinin kesinliği sebebiyle büyücülerin tercihi olmuştur.Yılan suyu karı kocanın yatak odasına veya yataklarına dökülür.Gerisi kısa zamanda gerçekleşir karı koca ayrılır.Hamama giden kadınların üzerlerine bu sudan dökmekte kocaların eşlerini yılan gibi görerek onlardan soğumalarını sağlar.Ayrıca bir parça yılan deriside karı kocanın yatakları içine gizlice konursa birbirlerinden kısa zamanda soğuyarak ayrılırlar.
Büyüyü yaparken falan ile filan birbirlerine yılan gibi gözüksünler diye ayrılmaları istenen kişilerin adları söylenirse daha etkili olur ve kısa sürede sonuç alınır.

şimdi, zamanın çizgiselliğini kaybettiği bu anda, olası geçmiş ve gelecekler öylesine karmaşık bir ağda........

brought you by BizibuL