F a l s a a t i

Bilinmeyen  Şaman Falı  /  Tarot Falı  /  Falla ilgili iletişime geçmek istiyorum. / Konuşmalar

 


Aşk büyüleri  - Aşk büyüleri listesi - Aşk büyüleri (kadına) - Aşk büyüleri (erkeğe) - Aşk büyüleri kaynaklar - Aşk büyüleri (örnekler) - Aşk büyüleri tutar mı? - Aşk büyüleri için kullanılan malzemeler - Aşk büyüleri nasıl yapılır - Aşk büyüleri için uygun zamanlar  -  Aşk büyüleri ve cinler 

Aşk büyüleri bağlamak için (Anadolu kültüründe) 
Sevgili okuyucu, aşk büyüsü çeşitleri içinde evli kişilere yapılan büyülerin başında bağlama büyüsü geliyor.Bu büyü bir sicimle ve sicime düğümler atılarak yapılmakta. Bu büyü karı kocayı birbirine bağlıyarak mutlu olmalarını sağlayacağından iyi bir aşk büyüsü sayılmaktadır. Eski Türk kültüründen günümüze intikal etmiş bu uygulamalar daha çok Doğu Akdeniz yöresinde
Fakat bu aşk büyüsü kötü amaçlarla da kullanılmakta evli bir kadını veya erkeği kendine bağlamak için bu aşk büyüsüne başvuranlar da olmaktadır..Bu aşk büyüsü falsaati sayfaları içerisinde aşk büyüsü kıza ve aşk büyüsü erkeğe,adlarıyla yer almaktadır.

Bu sayfalarda, okuyucuya Anadolu'da geleneksel olarak yapılan, Şamanizm ve İslam kültürü ile içiçe geçmiş çeşitli uygulamaları tanıtmaktayız. Anglosaxon kültürü, Uzakdoğu kültürü, Afrika kültürü tamamen farklı uygulamalara yer vermektedir. Sosyolojik açıdan, kültürleri kıyaslama imkanı verecek bu araştırmalara diğer sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz.

 Aşk büyüleri arasında kolay olanlar - Aşk büyüleri bağlamak için - Aşk büyüleri soğutmak için - Aşk büyüleri nasıl bozulur  - Aşk büyüleri içinde ünlüler - Aşk büyüleri kalıcı mıdır?

şimdi, zamanın çizgiselliğini kaybettiği bu anda, olası geçmiş ve gelecekler öylesine karmaşık bir ağda........

brought you by BizibuL